סביבת פטל להוראה ולמידה מותאמת אישית (Personalized Teaching and Learning) מפותחת במכון ויצמן במטרה לקדם למידה והוראה של מדע ומתמטיקה בבתי ספר תיכוניים ובחטיבות ביניים בארץ, תוך התאמה אישית לידע של כל לומד ולומדת בכל נקודת זמן.
בפטל תוכלו למצוא מגוון פעילויות אינטראקטיביות המחולקות לשש סביבות, בהתאם למקצועות הלימוד. כל סביבת לימוד פותחה באמצעות צוות פדגוגי ומקצועי על מנת לתת את חוויית ההוראה והלמידה הטובה ביותר.
– בנג'מין פרנקלין
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם להמשך תהליך ההרשמה.
© כל הזכויות שמורות למחלקה להוראת המדעים, מכון ויצמן למדע