עבודה על משימת חקר (נובמבר – דצמבר 2015)
ימי שיפוט בשלב חצי הגמר
16.12.15, מצפה הכוכבים גבעתיים
10:30 חטיבת אחד העם החדשה, פתח תקוה
11:00 חט"ב רשיש, פתח תקוה
11:30 הפסקה
12:00 תיכון מכבים רעות – מו"ר, רעות
12:30 אלסלאם, טייבה – כיתה ז'
13:00 אלסלאם, טייבה – חוג
13:30 יד גיורא, הרצליה
17.12.15, טכנודע (ספריה)
09:00 עירוני ה', חיפה
09:30 חט"ב אבן חלדון, כפר עראבה
10:00 חט"ב מקיף בית גן, כפר בית גן
10:30 מקיף אלרסאלה, נחף
11:00 בה"ס מקיף אורט אחווה, גלבוע
11:30 חט"ב אבן ח'לדון, סח'נין
12:00 עיוני מג'דל שמס
12:30 חט"ב טאהא חוסין, סחנין
20.12.15, אשכול פיס ירושלים
10:00 אשכול פיס ירושלים – אמירים, ירושלים
10:30 אמירים – אולפנת ירושלים, ירושלים
11:00 אשכול פיס חורב, ירושלים
11:30 אשכול פיס אולפנת חורב, ירושלים
12:00 שלב חנ"מ, בית שמש
12:30 פלך – בית ספר תורני ניסויי לבנות, ירושלים
21.12.15, מכון דוידסון, כיתה 1
10:00 אורט יובלי, אריאל
10:30 טכנודע, גבעת אולגה
11:00 ויצו הדסים, אבן יהודה
11:30 בית ספר שרת, נתניה
12:00 קרית חינוך על שם דוד בן גוריון , נתניה
12:30 הפסקה
13:00 חט"ב אלון, רעננה
13:30 בית ספר חאלד בן אלוליד, קלנסואה
14:00 בת ספר רגר, באר שבע
14:30 תיכון יובלים בית ז' ח', אור יהודה
15:00 בית ספר ליידי דייויס, תל אביב – כיתה ח'
15:30 בית ספר ליידי דייויס, תל אביב – כיתה ז'
22.12.15, מכון דוידסון, כיתה 1
09:00 מקיף ז' הקריה, אשדוד
09:30 מקיף ז' הרב תחומי רמות, באר שבע
10:00 אולפנת בנ"ע "חן במדבר", באר שבע
10:30 נופי הבשור, מגן
11:00 בית ספר שז"ר, קרית אונו
רשימת בתי הספר שעלו לשלב חצי הגמר:
- אולפנת בנ"ע "חן במדבר", באר שבע
- אולפנת חורב, אשכול פיס ירושלים
- אורט יובלי אריאל, אריאל
- בה"ס מקיף אורט אחווה, גלבוע
- בי"ס שלב חנ"מ למדעי הסביבה, בית שמש
- בית הספר המקיף, בית ג'אן
- בית הספר הרב תחומי רמות ע"ש ניומן (מקיף ז'), באר שבע
- בית הספר נופי הבשור, קיבוץ מגן
- בית ספר חאלד בן אלוליד, קלנסואה
- בית ספר יובלים, אור יהודה
- בית ספר ליידי דייויס, תל אביב
- בית ספר מקיף אלרסאלה, נחף
- בית ספר מקיף ז' הקריה, אשדוד
- בית ספר עיוני, מג'דל שמס
- בית ספר שז"ר, קרית אונו
- בית ספר שרת, נתניה
- האולפנה התורנית לאומנויות, אשכול פיס ירושלים
- ויצו הדסים, אבן יהודה
- חט"ב אבן חלדון, סכנין
- חט"ב אבן חלדון, עראבה
- חט"ב אלון, רעננה
- חט"ב אלסלאם, טייבה
- חט"ב טאהא חוסין, סכנין
- חט"ב יד גיורא, הרצליה
- חט"ב רשיש, פתח תקווה
- חטיבת אחד העם החדשה, פתח תקווה
- טכנודע, חדרה
- עירוני ה', חיפה
- פלך – בית ספר תורני ניסויי לבנות, ירושלים
- קרית חינוך ע"ש דוד בן גוריון, עמק חפר
- תיכון מכבים, רעות – מו"ר
- תיכון מקיף ע"ש רגר, באר שבע