יועצים

שם מלא תחום דעת
אבו עג'אג' סועד מדע וטכנולוגיה בחטיבת הביניים
אברשקין אריאל אשר פיזיקה
אדלר ורד כימיה
אוחנה אביה מדע וטכנולוגיה בחטיבת הביניים
אינטרקט שושנה כימיה
ד"ר אלבוים כהן אביטל מתמטיקה
אלקאסם ראניה מדע וטכנולוגיה לכל
אמסטרדמר ענת מדע וטכנולוגיה בחטיבת הביניים
אנגל לינור מדע וטכנולוגיה בחטיבת הביניים
אקונס שרה כימיה
ארליך מיכל שולמית פיזיקה
ד"ר בגנו אסתר פיזיקה
בוכריס רחל כימיה
ביידצנקו מרינה מדע וטכנולוגיה בחטיבת הביניים
ביסמוט סטפני מדע וטכנולוגיה בחטיבת הביניים
בלאו ברק אפרת פיזיקה
ד"ר בן בסט לוי רונית מדעי המחשב
בן פזי אלרון ענת מדע וטכנולוגיה בחטיבת הביניים
ד"ר בר יוסף אסף מדעי החיים
ברג אבירם שיטות חישוביות בניתוח למידה
ברזילי ליאור לאון מדעי החיים
ברטוב דיאנה מדעי החיים
ד"ר בריל גילת מדעי החיים
ד"ר ברנדס עפרה מדעי המחשב
גוטליב אורלי מתמטיקה
גונן גליה מתמטיקה
גילת אורן ניסן פיזיקה
ד"ר גלר שרון כימיה
דואני כוכבה מדע וטכנולוגיה בחטיבת הביניים
ד"ר הדס נורית מרים מתמטיקה
הוכברג נורית מדע וטכנולוגיה בחטיבת הביניים
ד"ר הופמן ציפורה מדעי החיים
ד"ר הופפלד אילנה מדע וטכנולוגיה בחטיבת הביניים
ד"ר הלוי טוביאס קרין אליאנה מדעי החיים
הרנוי זלוצובר ליאת מדעי החיים
ד"ר וידר מירלה מתמטיקה
וולקובה יוליה עובדת מעבדה
ורון יטי מתמטיקה
זערורה נואל מדעי החיים
זפרני עירן מדעי החיים
ח'ורי כלתום מתמטיקה
חגין-מצר צופנת מתמטיקה
חזן שרונה אחינועם מדע וטכנולוגיה בחטיבת הביניים
חייקין יבגניה פיזיקה
חיימוביץ ענבר כימיה
חלמיש יונה יעל מדעי החיים
טל עירית מדעי כדור הארץ והסביבה
טנסה גאורגינה באטריס מדעי החיים
ד"ר יאיון מלכה כימיה
יוסוב ליאור פיזיקה
יחזקאלי איתי פיזיקה
ד"ר כהן רחל מדעי החיים
ד"ר לבנה שלי כימיה
לוי חגית כימיה
לירון איתן ברוך מתמטיקה
מגן אסתי פיזיקה
מועדי חג'לה מתמטיקה
מיטלס יוכבד מתמטיקה
ד"ר ממלוק-נעמן רחל כימיה
מנצור שושנה מדע וטכנולוגיה בחטיבת הביניים
ד"ר מרצ'ק בן דבורה איוונה כימיה
נאטור סוהא מדע וטכנולוגיה בחטיבת הביניים
נגה עדי ברוריה פיזיקה
נגר פזית כימיה
נגרי חדיף גלית מתמטיקה
נוה עמרי מתמטיקה
נתנאלי רחל מדע וטכנולוגיה בחטיבת הביניים
סבן נורית מדע וטכנולוגיה בחטיבת הביניים
סגרון מיכל פיזיקה
סיוון אופק פיזיקה
ספייסקי אלינה מתמטיקה
עאסלי סאוסן מדע וטכנולוגיה בחטיבת הביניים
עודאני איילת כימיה
עמיר יונה מתמטיקה
ד"ר פליק אורנה מדע וטכנולוגיה בחטיבת הביניים
פרחי בזנוס דיקלה מדע וטכנולוגיה בחטיבת הביניים
ד"ר פרידלנדר אלכס מתמטיקה
ד"ר פריליך קפלון מרסל מדע וטכנולוגיה בחטיבת הביניים
ד"ר קאפח זהורית פיזיקה
קדר נועה מדעי החיים
קנדה מירב מדעי החיים
ד"ר קצביץ דבורה כימיה
קרנט אנה מדע וטכנולוגיה בחטיבת הביניים
קרקובר זאב פיזיקה
רהב אבי פיזיקה
ד"ר רובינזון נעמי מתמטיקה
ד"ר רוזנפלד שרמן כימיה
רזניק צפורה מתמטיקה
ריבשטיין נעמי יוכבד מתמטיקה
ד"ר רייז רות שרה מתמטיקה
ד"ר ריימן אירה כימיה
שוורצמן אינה מדע וטכנולוגיה בחטיבת הביניים
ד"ר שורוש ראיד כימיה
שטראוס יעל מדע וטכנולוגיה בחטיבת הביניים
שמאי שרית כימיה
שמעוני נתיבה מדע וטכנולוגיה בחטיבת הביניים
שפיל לודמילה מתמטיקה
ד"ר שרץ זהבה מדע וטכנולוגיה בחטיבת הביניים
שרר הדס מדע וטכנולוגיה בחטיבת הביניים
תורגמן סיגלית מדע וטכנולוגיה בחטיבת הביניים